UDRAŻNIANIE RUR WARSZAWA

Przepychanie, udrażnianie

i czyszczenie rur kanalizacyjnych Warszawa

Warszawa udrażnianie rur – sprawdź

 • Wykonujemy czyszczenie rur mechaniczne z zastosowaniem sprężyn mechanicznych napędem do 700obr. na min. które posiadają końcówki przystosowane do rożnego rodzaju zatoru np. tłuszcz,korzenie,beton,chusteczki nawilżające itp. co powodują zator rur odpływowych kanalizacyjnych domów mieszkań.
  Czyszczenie rur kanalizacyjnych metodą ciśnieniową Wuko posługujemy się urządzeniami o mocy od 50l do 120l na minutę z ciśnieniem do 220bar które pozwala na dokładne oczyszczenie do stanu rur przed pierwszym użyciem zastosowanie tego typu jest czyszczenie tras kanalizacyjnych  do studzienek szamb odpływów do ulicy naszymi samochodami jesteśmy wstanie wjechać do parkingów podziemnych o wysokości do 1,7m a możliwość
  udrożnienia trasy do 120m długości Czyścimy studzienki kanalizacyjne, by przykanaliki miały swobody przepływ ścieków do magistrali w ulicy. 

Działamy szybko i sprawnie

 • Posiadamy monitoring kamerowanie stanu rur odpływowych kanalizacyjnych od średnicy 5cm i 50m długości  z nagrywaniem, by uzyskać odpowiedz co spowodowało zator rury lub zapchanie jej. 
  -Także mamy w ofercie naszej wyciąganie rożnego rodzaju rzeczy z studzienek, które niefortunnie wpadły Państwu
 • posiadamy specjalistyczne wybieraki na tego typu zdarzenia
  -Wszelkiego typu przepychania udrożnienia wykonujemy dla domów mieszkań bloków firm szkół urzędów szpitali hal produkcyjnych,wspólnot mieszkaniowych zapraszamy do współpracy.

Gdy zauważasz, że rury odpływu prysznica czy umywalki często się zapychają, być może konieczne byłoby wykonanie inspekcji – kamerowania kanalizacji. Pozwala ono dostrzec ewentualne usterki wewnątrz rur, co  ułatwia późniejszą naprawę.I